Online kurz – Mandala a další obrazy tvořené metodou Dotpainting

Online kurz tečkovaná mandala

Online kreativní kurz – Mandala a další obrazy, tvořené metodou dotpainting.

Dovolte, abych Vás pozvala do tvořivého, kreativního online kurzu Tečkování a mandaly metodou dotpainting.

Mé jméno je Jana Šandová, jsem lektorkou a milovnicí jazyků, ale také malířka. Nesmírně ráda vedu kurzy tečkování. Ráda svou tvorbou inspiruji ostatní k nalézání své kreativity, k tomu, aby tvořili i oni.

Ráda bych Vás pozvala do online kurzu a klubu Tečkování. Tvoření metodou dotpainting.

Co je to tečkování? Dotpainting?

Je to umění původních  obyvatel Austrálie, aboriginců. Aboriginci vytvářeli nádherné obrázky z teček a symbolů, kde měl každý svůj význam.

Já říkám, že tečkování je jedna technika, která nabízí tolik možností. V současné době lze ale tečkovat obrazy mandal, tečkami dotvářet obrázky, dekorovat kamínky i další předměty.

Nesmírně ráda tečkuji, nesmírně ráda tvořím. Tečkování je skvělý způsob relaxace. Určitý druh meditace. Kladete jednu tečku vedle druhé a úplně zapomenete na svět kolem sebe.

  • Nepotřebujete žádný speciální talent.
  • Nemusíte umět malovat.
  • Stačí Vám jen „tečkovadla“, barvy, plátna.

Nesmírně ráda jsem také vedla kurzy tečkování, dotpaintingu, byly svým způsobem unikátní, nenašla jsem nikde podobné.

Vždy jsem vysvětlila techniku tečkování. Účastníci si prohlédli mé obrázky a společně jsme si vytečkovali naše obrazy. Ale každý výtvor byl jiný. Každý si odnesl svůj vlastní obrázek.

Nikdy jsem nevěděla, jaké obrázky vzniknou. Co jsem ale věděla, že se sejdou další inspirativní a báječní lidé, zažijeme spolu skvělou atmosféru při společném tvoření.

A to téměř všichni na začátku říkají, že nemají talent, že neumí malovat, ….

Mám radost, když potom studenti tvoří dál i doma a posílají mi své obrázky, obrazy. Společné tvoření mi dává smysl. Prohlédněte si je potom na tomto odkaze.

Chtěla bych a moc bych si přála, aby měli lidé možnost tečkovat si i doma, proto jsem připravila online tečkovací klub.

Tento klub vznikl vlastně na základě mých zkušeností s živým kurzy. A kombinací mých zkušeností s online jazykovými kurzy.

Co na Vás v kurzu čeká.

Získáte praktické návody a rady, jak a čím tečkovat, jaké barvy používat, jak si připravit plátno.

Společně se potom minimálně desetkrát setkáme v uzavřené facebook skupině a budeme tvořit různá tečkovaná díla, mandaly, vyzdobíme si kamínky.

Vůbec nevadí, jestli nemáte facebook, nebo se nebudete živých vysílání účastnit. Videa z těchto virtuálních setkání budu postupně přirdávat i do online kurzu a tak o ně nepříjdete.

Můžete si tedy tečkovat a tvořit v pohodlí domova, kdy se Vám bude chtít.

Věřím, že takto vznikne skupina, kde si  vytvoříme své vlastní obrázky a budeme se, podobně jako na živých setkání vzájemně inspirovat.

  • S přístupem do tečkovacího klubu získáte praktické návody a rady, jak si vytečkovat a vytvořit mandalu
  • rady, jakými barvami, tečkovadly tečkovat
  • doporučím Vám, co na základě svých zkušeností používám já
  • Mám několik sad tečkovadel, které si můžete spolu s klubem zakoupit. Musíte si koupit i akrylové barvy. Ale opět Vám doporučím ty, které se mi osvědčily a se kterými se mi dobře pracuje.

Pokud chcete tedy tvořit, chcete se naučit tečkovat. Klikněte sem a připojte se ke mně. Moc se na všechny těsím.

Společně začneme tvořit 8.5.2020   

Jana Šandová
Lektorka jazyků. Miluji výuku a učení se jazyků. Ráda znalosti, které jsem jako učitel i student získala předávám ostatním, tak aby se i oni mohli efektivně učit. Můj příběh si přečtěte zde >> Autorka eBooků: 15+5 tipů jak se učit jazyky>> Myšlenkové mapy při výuce jazyků>> Angličtina nejen nacesty - více než 500 anglických frází nejen na cesty>>
Komentáře