Přítomný čas prostý

5 minut denně, jednoduše, efektivně a bez zbytečného biflování 

Chcete při mluvení používat automaticky přítomný čas prostý? Bez přemýšlení se zeptat, přitakat a nebo odpovědět záporně?  Bez zbytečného biflování za 5 minut denně? Jednoduchou, ale efektivní metodou? 

Stáhněte si zdarma jazykové drilovací kartičky a učte se alespoň 5 minut denně

 • Učte se pravidelným opakováním
 • Věty se Vám zapíší do dlouhodobé paměti
 • Potom budete automaticky a rychle tvořit podobné věty
 • Odstraníte naučené chyby
 • Máte skvělou a propracovanou přípravu do školy
0
studentů už umí přítomný čas prostý díky jazykovým kartičkám

Jak využívám jazykové kartičky?

 • 1
  Pro studenty a jejich domácí opakování

  Studenti je využívají při samostudiu a opakování doma. Stačí jim několik minut denně, využijí volný čas při čekání u lékaře nebo na vlak jako např. studentky, které mi napsaly tyto zprávy.

Dobrý den,

od kamarádky jsem dostala typ na drilovací kartičky. Stáhla jsem si je a nosím je všude sebou, vždycky se najde čas si s nimi zadrilovat. Třeba nedávno jsem docela dlouho musela čekat u lékaře.......no a "drilovačky" mě zachránily od stresu kvůli zákroku,který měl čekal.

Nebo zrovna včera......potřebovala jsem jet do Prahy, vlak měl zpoždění a tak jsem vytáhla z kabelky kartičky a několikrát si je projela. Je prima, že v kabele nezaberou fůru místa a já mám dobrý pocit, že jsem tím čekáním mohla udělat něco pro sebe.

Drilovací kartičky vítám....pro mě jsou přínosem. Nepatřím ke studentům, kterým stačí něco přečíst a hned si vše pamatují....takže já driluju.

Moc Vám za kartičky děkuji, za mě dostávají jedničku!
Dobrý den,

velice děkuji za kartičky, které nosím v kabelce a zkracuji si tím cestu v tramvaji. Musím říct, že je to bezvadná věc a od Vás skvělý nápad a pomoc.

Je mi 50 let a v tomto věku jde učení hůře než za studijních let. Proto jsou Vaše kartičky pro mě skvělou pomůckou.

Přeji Vám vše dobré a zdravím s poděkováním.
Eva Konečná
 • 2
  Při výuce

  Na začátku nebo na konci hodiny si vytáhneme kartičky, uděláme úkoly a velmi rychle a efektivně si zopakujeme tvorbu času, nebo např. nepravidelná slovesa

 • 3
  Při zkoušení

  Jazykové kartičky mohou využít i učitelé škol při ústním, ale i písemném zkoušení. Pro písemné zkoušení stačí zkopírovat a vystřihnout pouze jednu stranu kartiček.

Kartičky se mi prostě velmi při výuce osvědčily
a ráda je používám.