Online individuální výuka

Anglický a německý jazyk

Překonejte strach z mluvení v angličtině a němčině.

Poznáváte se? 

Když máte promluvit anglicky, německy, bojíte se, že

 • se ztrapníte
 • vás nenapadnou ta správná slova a zadrhnete se uprostřed věty
 • uděláte spoustu gramatických chyb

Ale takto to být nemusí

Natrénujte si konverzaci v anglickém a německém jazyce prakticky při individuálních online lekcích. Mluvte a zapojte cizí jazyk do Vašeho každodenního života. 

Jak probíhá výuka? 

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video
 • Napíšete mi a domluvíme si první termín BEZPLATNÉ třicetiminutové lekce.
  Setkáme se spolu na skype nebo messangeru. "Vyzkouším" Vaši angličtinu. Domluvíme si a vyjasníme, co od výuky očekáváte, jak a kdy bude probíhat.
 • Připravíme si plán výuky
  Pokud se domluvíme na výuce. Připravíme si plán a budeme se pravidelně setkávat při skype lekcích. Konverzovat a vylepšovat Vaši angličtinu.
 • Plány se mohou měnit :)
  Nic není neměné. V průběhu výuky můžu výuku měnit, přizpůsobovat tomu, co momentálně potřebujete. Vše opravdu záleží na individuální domluvě.

Proč individuální výuka?

 • Učíte se z pohodlí domova, kanceláře, třeba i od moře
  Neztrácíte drahocený čas dojížděním. Stačí Vám telefon nebo počítač a internetové připojení.
 • Učíte se svým tempem
  Na kurzech pro úplné začátečníky jsem se velmi často setkávala s tím, že se zde sejdou studenti úplní začátečníci a takzvaní falešní začátečníci. Studenti, kteří začínají už po několikáte. Studenti úplní začátečníci se na kurzu necítí dobře, potřebují více času na to, aby si danou látku zažili. A velmi často s kurzem rychle skončí. Při individuálních hodinách spolu jedeme tempem, které Vám vyhovuje. Nestresujete se a neporovnáváte se s ostatními. Později můžete individuální výuku kombinovat s výukou v kurzu. I kurz je výborný. Komunikujete zde s ostatními, učíte se interakcí, ... Nebo naopak, jste namotivovaní, chcete na své angličtině nebo němčině opravdu máknout. Učíte se intenzivně, dostáváte spoustu domácích úkolů, využíváte materiály a videa z mých online kurzů.
 • Učíte se to, co opravdu chcete nebo potřebujete
  Někteří ze studentů, kteří ke mně chodí na lekce angličtiny nebo němčiny se neučí. Povídám si v jazyce, který si chtějí procvičit na téma, které je zajímá. Já tyto lekce nazývám udržovací. Někdy si studenti potřebují připravit prezentaci do práce a nanečisto vše vyzkoušet. I k tomu mohou sloužit individuální SKYPE lekce

Zároveň získáváte obrovský bonus

Všichni mí studenti získávají přístup k mým online kurzům, které jsem vytvořila

Studenti mí individuální studenti zároveň získají přístup do všech online kurzů, které jsem připravila: Anglicky 5 minut denně, Online kurz Angličtina pro úplné začátečníky, Angličtina pro mírně pokročilé, Základní anglické časy, ....

Studenti se učí mnohem efektivněji, rychleji. Vše si mohou mnohokrát zopakovat s pomocí výukových a tréninkových videí, online cvičení, jazykových kartiček. 

Co k výuce potřebujete? 

 • Internetové připojení a skype, popř. messanger
  Výuka probíhá z pohodlí Vašeho domova. Potřebujete internetové připojení, počítač nebo telefon a aktivní Skype účet nebo Messanger. Nevíte si se Skype rady? Nevadí, spolu to dáme dohromady :)
 • Chuť učit se :)
  Učím nesmírně ráda a věřím, že tuto radost předávám i při svých hodinách. Učení to není mučení :). Učení je proces, kdy si osvojujete znalosti, které potřebujete. Svým vlastním tempem, svým vlastním způsobem. Každý je jiný. A tak je i každá má hodina jiná. Někomu vyhovuje konverzace, jiný student rád píše a dělá spousty domácích úkolů. ... Často je nutné zapomenout na to, jak výuka probíhala ve škole, ale učit se protože chci nebo protože to potřebuji a učení si užívat.

Pro koho jsou individuální lekce určeny

 • Pro všechny věkové kategorie
  Učím děti od 12 let. Mezi mé studenty patří ale i aktivní senioři, kterým je 70let. Díky individuálním hodinám jedeme každý svým tempem.
 • I pro maminky na mateřské dovolené
  Mít doma malé dítě není pro studium překážkou. Pokud jste na mateřské dovolené a nechcete ze studia vypadnout. Angličtina se Vám bude hodit, pokud chcete po mateřské nastoupit na jinou pracovní pozici.
 • I když pracujete na směny
  Často se na mne obracejí studenti, kteří pracují na směny, nebo často jezdí na služební cesty. Ani to není překážkou. Termíny hodin domlouváme individuálně.

Darujte lekce angličtiny jako dárek 

Dárkový poukaz skype vyuka anglicky jazyk

Jak to funguje? 

Napíšete mi a domluvíme se na částce, kterou chcete darovat. Vystavím Vám na domluvenou částku fakturu a na Váš email zašlu odkaz ke stažení dárkového  poukazu v pdf, který můžete vytisknout a darovat okamžitě obdarovanému.

Kdo jsem? 

Jmenuji se Jana Šandová a  jazyky učím více než 20 let, odučila jsem desítky tisíc hodin. Učení miluji. Ráda učím úplné začátečníky a mírně pokročilé. Vím, že jazyky se nenaučí ten, kdo má talent, ale ten kdo si pravidelně opakuje, má správnou motivaci a metodu. 

Ze své zkušenosti vím, že studenti se mohou naučit anglicky. Nezaleží na věku.  Mám radost s nimi, když jedou na  dovolenou, vyřeší tam problémy, zarezervují si sami tenisové kurty, popovídají si s ostatními cizinci z celého světa. 

A to neuměli anglicky téměř ani slovo, když přišli ke mně :)

Individuální hodiny výuky se snažím maximálně přizpůsobit tomu, co studenti opravdu potřebují. Většinou je to mluvení, komunikace.

Už od úplných začátků studenti mluví anglicky, i když zpočátku jen ve velmi jednoduchých větách :) 

Učit se anglicky při individuálních skype hodinách se  můžete i vy. Domluvte si nezávaznou 30minutovou lekci zdarma.

Zkušenosti studentů se skype individuální výukou

Na výuku angličtiny jsem se přihlásila, protože jsem se potřebovala domluvit o dovolených. Nidky předtím jsem se anglicky neučila. Výuka mě moc baví, hlavně ta svoboda, protože nejsou přede mnou žádné zkoušky. Dělám to jen pro radost. Strašně ráda vypracovávám domácí úkoly, překládám cvičení. Jsem spokojená, že už i občas rozumím textům anglických písniček Výuku bych doporučila každému, kdo má zájem se opravdu něco naučit. Ve skupině se vždy najde někdo, kdo je aktivnější než druzí a pak to vede k nepozornosti. Angličtinu studuji již 4.5 roku .
Monika Husová, 60 let - účetní
Na individuální kurz němčiny jsem se přihlásila proto, že preferuji, aby se učitel věnoval mým potřebám a mému tempu. Němčinu jsem se nikdy dříve neučila, ale ovládám plynně angličtinu a velmi obstojně i španělštinu a francouzštinu, takže němčina byl krok k tomu, obohatit své znalosti o další jazyk. Nebála jsem se ničeho, těšila jsem se, až budu poznávat souvislosti a odlišnosti dalšího jazyka. Jana mé očekávání na individuální lektorku zcela předčila!! Pokud pominu to, že je moc milá a pozitivní, velmi si vážím jejího přístupu k výuce, její aktivity a energie. Zcela se přizpůsobuje mým potřebám vědět všechno ideálně hned, je ochotná mi věci vysvětlovat dopředu a má skvělou trpělivost i houževnatost pro to, aby opravovala mé opakující se chyby a přeřeky. Individuální výuka je vhodná pro každého, kdo na sobě chce pracovat a opravdu se jazyk naučit používat. Speciálně zde musím doporučit JANU, protože si myslím, že jazyk s ní vás bude bavit a budete se chtít sami posouvat dál, protože vás dokáže namotivovat a podpořit v další práci. Na Janu jsem narazila čirou náhodou a vybrala jsem si jí jen kvůli lokalitě, kde bydlí, ale nemohla jsem mít větší štěstí. Individuální výuku jsem absolvovala u všech jazyků a mohu směle prohlásit, že Jana nejvíce a nejlépe naplňuje mé potřeby i očekávání! Má můj velký dík.
studentka Zuzana

Začněte psát zde...

Jak dlouho lekce trvá a jaká je její cena? 

Vyučovací hodina trvá buď 45 nebo 60 minut. Hodiny si můžete platit v těchto balíčcích

Balíček 5x45 minut,
Balíček vhodný pro všechny, kteří si nejsou jisti svou motivací a/nebo časovými možnostmi nebo si potřebují lektora na začátku trochu oťukat a poznat jeho styl výuky. Jedna lekce vychází na 500 Kč.
2.500Kč
Balíček 10x45 minut,
Nejoblíbenější z balíčků. Nejčastěji objednávaný i dlouhodobými klienty. Jedna lekce vychází na 480 Kč.
4.800Kč
Balíček 15x45 minut,
Balíček objednávaný nejčastěji dlouhodobými klienty. Jedna lekce vychází na 450Kč
6.750 Kč
Balíček 5x60 minut,
45 minut je pro Vás příliš krátká doba. Cena jedné lekce je 700Kč.
3500 Kč
Balíček 10x60 minut,
Delší časová dotace pro dlouhodobé klienty. Jedna lekce vychází na 640Kč
6.400 Kč
Balíček 15x60 minut,
Výuka pro motivované studenty. Delší časová dotace. Jedna lekce vychází na 600 Kč
9.000 Kč

Pokud máte zájem o dlouhodbou výuku, přečtěte si prosím podmínky

 • lekce jsou dlouhé 60 nebo 45 minut
 • při připojení na skype činí čekací doba maximálně 15 minut. Pokud se do té doby nepřipojíte a nedáte lektorovi emailem nebo telefonicky vědět, hodina propadá
 • čas jednotlivých lekcí je stanoven po oboustranné dohodě
 • naplánovacou lekci je možné ve vyjímečných případech zrušit, alespoň 24 hodin předem. Pokud lekci zrušíte a nedáte lektorovi předem vědět, popř. lekci zrušíte pozdě, lekce automaticky propadá.

Pokud se po úvdoní skype lekci dohodneme na zahájení výuky, zašlu Vám fakturu s číslem účtu. Prosím o převod částky na účet PŘED ZAHÁJENÍM VÝUKY.

O zpoždění platby a případných technických problémech mi dejte vědět. Můžeme tak spolu případné problémy vyřešit. 

Spolupracuji

Máte zájem o jazykovou výuku? 

Chcete se domluvit na seznamovací lekci zdarma?

Máte nějakou otázku? 

Použijte tento formulář a napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.

Jana Šandová
Tyršova 81
Ratboř
281 41
Česká republika

IČ: 69639540

✉ j.san@post.cz

777 067 225