Skype nebo individuální výuka

Anglický a německý jazyk

Nabízím individuální skype lekce angličtiny a němčiny 

Jak probíhá výuka? 

 • Napíšete mi a domluvíme si první termín BEZPLATNÉ třicetiminutové lekce.
  Setkáme se spolu na skype nebo messangeru. "Vyzkouším" Vaši angličtinu. Domluvíme si a vyjasníme, co od výuky očekáváte, jak a kdy bude probíhat.
 • Připravíme si plán výuky
  Pokud se domluvíme na výuce. Připravíme si plán a budeme se pravidelně setkávat při skype lekcích. Konverzovat a vylepšovat Vaši angličtinu.
 • Plány se mohou měnit :)
  Nic není neměné. V průběhu výuky můžu výuku měnit, přizpůsobovat tomu, co momentálně potřebujete. Vše opravdu záleží na individuální domluvě.

Proč individuální skype výuka?

 • Učíte se z pohodlí domova
  Neztrácíte drahocený čas dojížděním. Stačí Vám telefon nebo počítač a internetové připojení.
 • Učíte se svým tempem
  Na kurzech pro úplné začátečníky jsem se velmi často setkávala s tím, že se zde sejdou studenti úplní začátečníci a takzvaní falešní začátečníci. Studenti, kteří začínají už po několikáte. Studenti úplní začátečníci se na kurzu necítí dobře, potřebují více času na to, aby si danou látku zažili. A velmi často s kurzem rychle skončí. Při individuálních hodinách spolu jedeme tempem, které Vám vyhovuje. Nestresujete se a neporovnáváte se s ostatními. Později můžete individuální výuku kombinovat s výukou v kurzu. I kurz je výborný. Komunikujete zde s ostatními, učíte se interakcí, ...
 • Učíte se to, co opravdu chcete nebo potřebujete
  Někteří ze studentů, kteří ke mně chodí na lekce angličtiny nebo němčiny se neučí. Povídám si v jazyce, který si chtějí procvičit na téma, které je zajímá. Já tyto lekce nazývám udržovací. Někdy si studenti potřebují připravit prezentaci do práce a nanečisto vše vyzkoušet. I k tomu mohou sloužit individuální SKYPE lekce

Co k výuce potřebujete? 

 • Internetové připojení a skype, popř. messanger
  Výuka probíhá z pohodlí Vašeho domova. Potřebujete internetové připojení, počítač nebo telefon a aktivní Skype účet nebo Messanger. Nevíte si se Skype rady? Nevadí, spolu to dáme dohromady :)
 • Chuť učit se :)
  Učím nesmírně ráda a věřím, že tuto radost předávám i při svých hodinách. Učení to není mučení :). Učení je proces, kdy si osvojujete znalosti, které potřebujete. Svým vlastním tempem, svým vlastním způsobem. Každý je jiný. A tak je i každá má hodina jiná. Někomu vyhovuje konverzace, jiný student rád píše a dělá spousty domácích úkolů. ... Často je nutné zapomenout na to, jak výuka probíhala ve škole, ale učit se protože chci nebo protože to potřebuji a učení si užívat.

Darujte lekce angličtiny jako dárek 

Dárkový poukaz skype vyuka anglicky jazyk

Jak to funguje? 

Napíšete mi a domluvíme se na částce, kterou chcete darovat. Vystavím Vám na domluvenou částku fakturu a na Váš email zašlu odkaz ke stažení dárkového  poukazu v pdf, který můžete vytisknout a darovat okamžitě obdarovanému.

Kdo jsem? 

Jmenuji se Jana Šandová a  jazyky učím více než 20 let, odučila jsem desítky tisíc hodin. Učení miluji. Ráda učím úplné začátečníky a mírně pokročilé. Vím, že jazyky se nenaučí ten, kdo má talent, ale ten kdo si pravidelně opakuje, má správnou motivaci a metodu. 

Ze své zkušenosti vím, že studenti se mohou naučit anglicky. Nezaleží na věku.  Mám radost s nimi, když jedou na  dovolenou, vyřeší tam problémy, zarezervují si sami tenisové kurty, popovídají si s ostatními cizinci z celého světa. 

A to neuměli anglicky téměř ani slovo, když přišli ke mně :)

Individuální hodiny výuky se snažím maximálně přizpůsobit tomu, co studenti opravdu potřebují. Většinou je to mluvení, komunikace.

Už od úplných začátků studenti mluví anglicky, i když zpočátku jen ve velmi jednoduchých větách :) 

Učit se anglicky při individuálních skype hodinách se  můžete i vy. Domluvte si nezávaznou 30minutovou lekci zdarma.

Zkušenosti studentů se skype individuální výukou

Na výuku angličtiny jsem se přihlásila, protože jsem se potřebovala domluvit o dovolených. Nidky předtím jsem se anglicky neučila. Výuka mě moc baví, hlavně ta svoboda, protože nejsou přede mnou žádné zkoušky. Dělám to jen pro radost. Strašně ráda vypracovávám domácí úkoly, překládám cvičení. Jsem spokojená, že už i občas rozumím textům anglických písniček Výuku bych doporučila každému, kdo má zájem se opravdu něco naučit. Ve skupině se vždy najde někdo, kdo je aktivnější než druzí a pak to vede k nepozornosti. Angličtinu studuji již 4.5 roku .
Monika Husová, 60 let - účetní
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec egestas urna et ex molestie viverra. Etiam sollicitudin massa nulla, a malesuada nulla vulputate id.
Jméno Příjmení

Začněte psát zde...

Jak dlouho lekce trvá a jaká je její cena? 

Vyučovací hodina trvá buď 45 nebo 60 minut. Hodiny si můžete platit buď jednotlivě, nebo v desetihodinových blocích. 

Lekce 45 minut
4.000 Kč
10 lekcí
Kratší vyučovací lekce, může být zaměřena podle potřeby na konverzací, vysvětlení látky, opakování. Probereme to, co opravdu potřebujete.
1 lekce 400Kč
Objednat
Lekce je nutno absolvovat do 4 měsíců po objednání
Lekce 45minut
2.000 Kč
5 lekcí
Klasická vyučovací hodina, jako ve škole. Ale získáváte výhodu individuálního přístupu. Opět se zaměříme na to, co aktuálně potřebujete, konverzaci, výuku. Budete mít větší prostor pro to, vše si vysvětlit a procvičit.
1 lekce 400Kč
Objednat
Lekce je nutné absolvovat do 4 měsíců po objednání.
Lekce 60 minut
5.000 Kč
10 lekcí
Delší vyučovací lekce, může být zaměřena podle potřeby na konverzací, vysvětlení látky, opakování, příprava na zkoušku, maturitu. Probereme to, co opravdu potřebujete.
1 lekce 500kč
Objednat
Lekce je nutné abslovovat do 4 měsíců od objednání
Lekce 60 minut
2.500 Kč
5 lekcí
Klasická vyučovací hodina, jako ve škole. Ale získáváte výhodu individuálního přístupu. Opět se zaměříme na to, co aktuálně potřebujete, konverzaci, výuku. Budete mít větší prostor pro to, vše si vysvětlit a procvičit.
Nebo 1 lekce 500Kč
Objednat
Lekce je nutné abslovovat do 4 měsíců od objednání

Pokud máte zájem o dlouhodbou výuku, přečtěte si prosím podmínky

 • lekce jsou dlouhé 60 nebo 45 minut
 • při připojení na skype činí čekací doba maximálně 15 minut. Pokud se do té doby nepřipojíte a nedáte lektorovi emailem nebo telefonicky vědět, hodina propadá
 • lekce je vždy pouze pro jednu osobu
 • čas jednotlivých lekcí je stanoven po oboustranné dohodě
 • naplánovacou lekci je možné zrušit, alespoň 24 hodin předem. Pokud lekci zrušíte a nedáte lektorovi předem vědět, popř. lekci zrušíte pozdě, lekce automaticky propadá.

Pokud se po úvdoní skype lekci dohodneme na zahájení výuky, zašlu Vám fakturu s číslem účtu. Prosím o převod částky na účet PŘED ZAHÁJENÍM VÝUKY.

O zpoždění platby a případných technických problémech mi dejte vědět. Můžeme tak spolu případné problémy vyřešit. 

Spolupracuji

Máte zájem o jazykovou výuku? 

Chcete se domluvit na seznamovací lekci zdarma?

Máte nějakou otázku? 

Použijte tento formulář a napište mi.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Jana Šandová
Tyršova 81
Ratboř
281 41
Česká republika

IČ: 69639540

✉ j.san@post.cz

777 067 225