• Trápíte se s anglickými nepravidelnými slovesy?
 • Chcete umět anglická nepravidelná slovesa jako když bičem mrská?
 • Chcete automaticky a rychle umět anglická nepravidelná slovesa?

Znáte jazykové kartičky? 

Díky pravidelnému procvičování
touto metodou...

 • ...se vám nepravidelná slovesa zapíší do dlouhodobé paměti.
 • ...budete automaticky, rychle a bez přemýšlení tvořit věty.
 • ...zrychlíte svůj jazykový projev a získáte jistotu
 • ...budete mít skvělou a propracovanou přípravu na pravidelné procvičování
 • ...budete mít skvělou a propracovanou přípravu do školy a na zkoušky.

Opakujte si anglická nepravidelná slovesa  pravidelně alespoň 5 minut denně a budete překvapeni svými výsledky!  

Díky tomuto kompletu se naučíte a zopakujete nepravidelná slovesa

Jak to vím?

Jmenuji se Jana Šandová a  jazyky učím více než 18 let. Učení miluji. Vím, že jazyky se nenaučí ten, kdo má talent, ale ten kdo si pravidelně opakuje, má správnou motivaci a metodu.

Chtěla jsem

 • aby měli mí studenti cenově dostupnou pomůcku k opakování anglických nepravidelných sloves 
 • aby měli nepravidelná slovesa zautomatizovaná a nemuseli při mluvení přemýšlet, jak který tvar vytvořit

Proto jsem vytvořila tento komplet, který obsahuje:

Tabulky s nepravidelnými slovesy. Naleznete zde tabulku s nepravidelnými slovesy, kterou si můžete vtisknout a vyvěsit na viditelné místo.

Další tabulky, které si vytisknete a písemně doplňujete chybějící tvary, např.  minulý čas, příčestí trpné.

Interaktivní tabulku, kterou si stáhnete do počítače a vyplňujete na počítači. Pokud sloveso vyplníte správně, rozsvítí se vám políčko zeleně. Pokud vyplníte nepravidelné sloveso špatně, rozsvítí se vám červené políčko.   

Součástí kompletu je soubor jazykových drilovacích kartiček anglických nepravidelných sloves. Tyto kartičky se mi velmi osvědčily pro pravidelné opakování, ať už během hodin nebo při samostudiu.

Jazykové kartičky používám už dlouhá léta. Jedná se o jednoduchý, efektivní, ale časově nenáročný způsob, jak si pravidelně zopakovat a naučit se nepravidelná slovesa. Kartičky používám při hodinách. Používají je i mí studenti doma. Jsou  ověřené mnohaletou praxí. 

 

Kartičky k výuce jazyků údajně používal i Karel IV. Tato metoda je velmi jednoduchá, ale zároveň účinná. Smyslem jazyka není biflovat se gramatiku. Ale upřímně, bez její minimální znalosti se také těžko obejdeme.

Kartičky a drilová metoda jsou ke studiu nepravidelných sloves vynikající.

Umím-li  nepravidelné sloveso  a nemusím dlouho přemýšlet nad tím, jaký tvar slovesa použít, mám při běžné mluvě napůl vyhráno.

A při tom všem mi mohou pomoci drilovací kartičky.

Jak drilové kartičky vypadají?

Každá kartička má:

 • Barevně odlišený pruh, s názvem gramatického jevu
 • Druhý bílý pruh, který obsahuje základní tvar nepravidelného slovesa.
 • Vpravo dole je překlad slova.
 • Kartičky jsou oboustranné, na druhé straně jsou minulé tvary slovesa Otočením kartičky si okamžitě zkontrolujete správnost vaší odpovědi.

 Princip drilových kartiček si můžete vyzkoušet i v eBooku zdarma,  který procvičuje tvorbu anglického přítomného času prostého.

Jak využívat kartičky?

 • Při samostudiu
  Pravidelně!! Ideálně 10 - 20 minut si můžete vytáhnout několik kartiček. Vše je připravené. Máte okamžitou zpětnou vazbu. Kartičky můžete nosit s sebou. Nemusíte se učit jen doma. Můžete je využívat při čekání ve frontě, při cestování vlakem,....
 • Při výuce
  Na začátku nebo na konci hodiny si vytáhnete kartičky, a velmi rychle si zopakujete nepravidelná slovesa.
 • Při zkoušení
  Drilovací kartičky mohou využít i učitelé škol při ústním, ale i písemném zkoušení. Pro písemné zkoušení stačí zkopírovat a vystřihnout pouze jednu stranu kartiček.
 • Jako inspiraci
  Využijete slovíčka a materiály, které používáte při své jazykové výuce a vytvoříte si své vlastní drilovací kartičky na volné pracovní listy, které jsou součástí sady.

S čím Vám drilovací kartičky pomohou?

Kartičky vám pomohou natrénovat si anglická nepravidelná slovesa mnohokrát nanečisto.  

V budoucnu pro vás bude snazší vystoupit z konformní zóny, přestat se bát a začít jazyk aktivně používat opravdu v praxi a tím se dále učit a zdokonalovat.

Získáte sebevědomí, rychlost, správnost při konverzaci, ústním projevu.      

A kolik to všechno stojí?

Teď vás určitě potěším. :-) Za celou sadu   40 základních nepravidelných sloves, interaktivní tabulku  a doplňovací tabulky zaplatíte jen

99 Kč

Co o kartičkách říkají studenti a učitelé

Dobrý den, od kamarádky jsem dostala typ na drilovací kartičky. Stáhla jsem si je a nosím je všude sebou, vždycky se najde čas si s nimi zadrilovat. Třeba nedávno jsem docela dlouho musela čekat u lékaře.......no a "drilovačky" mě zachránily od stresu kvůli zákroku,který měl čekal.

Nebo zrovna včera......potřebovala jsem jet do Prahy, vlak měl zpoždění a tak jsem vytáhla z kabelky kartičky a několikrát si je projela. Je prima,že v kabele nezaberou fůru místa a já mám dobrý pocit, že jsem tím čekáním mohla udělat něco pro sebe.

Drilovací kartičky vítám....pro mě jsou přínosem. Nepatřím ke studentům,kterým stačí něco přečíst a hned si vše pamatují....takže já driluju. Moc Vám za kartičky děkuji, za mě dostávají jedničku!
Ivana K
Dobrý den paní Šandová. Moc Vám děkuji za učební materiály. Jsem nadšená kolik toho všeho je a jakou jste si s tím musela dát práci. Narazila jsem na Vás na Facebooku úplnou náhodou, když jsem omylem zadala špatný název skupiny, na kterou jsem se chtěla podívat. Vykoukly na mě Vaše drilovací kartičky. Mám syna v šesté třídě, který má ve škole problémy s češtinou a angličtinou. Má dysortografii a tyto 2 předměty jsou pro něho obzvlášť obtížné. Ale tento typ učení se mi u něho osvědčil. Máme doma spoustu kartiček na češtinu (a letos jsem dělala komplet malou násobilku pro dceru ve třetí třídě), ale na AJ si netroufnu. Jsem, jak se říká, věčný začátečník. Zkusila jsem prvně Vaší nabídku zdarma na přítomný čas prostý, kartičky pro syna připravila. Když je uviděl a několik si jich zkusil, tak jeho další věta byla: a kde je průběhový? :-) Bylo rozhodnuto. Postupně budeme využívat další a další kartičky a cvičení. A za pár let určitě použije i dcera. Koneckonců, i já si osvěžím pamět. Přeji hezké dny a spokojené studenty. s pozdravem, Monika Berková
Ing.Monika Berková
Dobrý den,  velice děkuji za kartičky, které nosím v kabelce a zkracuji si tím cestu v tramvaji. Musím říct, že je to bezvadná věc a od Vás skvělý nápad a pomoc. Je mi 50 let a v tomto věku jde učení hůře než za studijních let. Proto jsou Vaše kartičky pro mě skvělou pomůckou. Přeji Vám vše dobré a zdravím s poděkováním
Eva Konečná
Drilovací kartičky používáme na začátku hodiny angličtiny, jsou skvělé k procvičení gramatiky, zopakování si toho, co jsme už dělali, co bych měla umět. Za mě palec nahoru.
Dobrý den. Jsem učitelka angličtiny. Doučuji i děti ze základní školy, které mají problémy s učením. Na začátku hodiny vytáhnu kartičky a procvičíme si gramatiku. Kartičky nevytahujeme náhodně, ale vždy několik kartiček se stejným problémem, aby si děti udělaly několik stejných cvičení. Nyní procvičujeme minulý čas prostý a je vidět velký pokrok. Děti se opravdu učí opakováním stejného.
JKlektorka

Nakupujte bez rizika

Co, když se Vám Drilovací kartičky nebudou líbit?

Je možné, že se Vám Drilovací kartičky nebudou líbit. V tom případě Vám nabízím garanci vrácení peněz do 30 dnů od zakoupení. Stačí do 30 dnů od zakoupení napsat na můj mail a peníze vám vrátím. 

Tak už více neváhejte a udělejte první krok na vaší cestě ke zlepšení se v angličtině Klikněte na tlačítko Ano, chci drilovací kartičky a během chvilky vám je pošlu na váš e-mail. 

 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás! 

Jana Šandová