Online angličtina pro děti

Chcete, aby se Vaše děti učily angličtinu, i když jsou školy zavřené? Máte ze školy jen spousty domácích úkolů žádnou online výuku? Připravujete se s dětmi do školy, ale angličtinu prostě nedáte? Víte, že bez některých znalostí se vaše děti obejdou, ale angličtinu budou ve svém životě určitě potřebovat?  

V současné době se na mne často obracejí o radu rodiče dětí, kteří nevědí, jak své děti učit anglicky doma, protože

 • buď anglicky neumí tak, aby mohli své děti učit
 • nebo anglicky umí, ale nejsou učitelé a nevědí, jak učit
 • nebo umí anglicky, učí se s dětmi, ale vědí, že to nestačí, chtějí víc

Já doporučuji. Nechte děti, ať se učí samy s online aplikací.  

Tato aplikace je nyní v době krize pro děti úplně zdarma.

Online jazyky. Studium angličtiny z pohodlí domova.

Jsem učitelka angličtiny. Angličtinu se se svým synem Míšou nyní v karanténě učím pravidelně, téměř každý den.  Máme anglický čtvrtek, kdy mluvíme anglicky, ale zároveň se Míša učí anglicky i s aplikací Online jazyky. 

Aplikaci má staženou ve svém mobilu. Spolu jsme nastavili, že se bude učit pravidelně každý den 20 minut, minimálně. Učit se může samozřejmě i déle 😊

Míša si zapne mobil nebo počítač a učí se

 •  slovíčka a užitečné anglické fráze

Nejedná se o suché biflování slovíček, ale učí se kombinací různých technik.

 • poslechem
 • doplňováním, 
 • čtením a opakováním

Jak je tato online výuky dobrá jsem si uvědomila nyní, při domácí přípravě v době karantény. Používáme angličtinu pro pátou třídu a slovíčka, i lekce hodně kopírují učebnici angličtiny, kterou děti v páté třídě používají. Míša se slovíčka klasicky do školy neučí, a přesto je umí.

Každý den máte k dispozici originální poslechy, gramatické výklady a interaktivní cvičení. Kurz poskytuje opravdu obrovský nácvik slovíček a jejich výslovnosti, ale nejen to.

Je zde  propracovaný motivační systém, který vyhodnotí chyby a doporučí opakování tam, kde je třeba se  zlepšit.

Vyhodnocení je formou vtipných videí, která si můžete ale vypnout.

Mí studenti si někdy dělají starosti s tím, že udělají chybu. Tady se s chybami stresovat nemusíte. Vtipná videa vyhodnocují, jak jste si v testu vedli. V online kurzu pro děti to jsou dvě holčičky.

Videa jsou i v angličtině pro dospělé. I tato videa jsou vtipná, motivační 😊.Míša někdy udělá chyby schválně, jen aby se na video mohl podívat.

V čem vidím výhody online jazyků?

 • Vše je připravené těmi nejlepšími odborníky na jednom  místě
 • Učíte se pravidelně každý den
 • Kombinace různých materiálů, učíte se poslechem, četbu, mluvením, psaním
 • Materiály, které používáme my kopírují témata ve škole, angličtina pro pátou třídu. Angličtina pro šestou třídu tu není, proto budeme potom pokračovat na úroveň A2, angličtina pro znalé začátečníky

Má tato online výuka jazyků nevýhody? Ale ano.

 • Musíte si nastavit svůj  pravidelný čas a opravdu se pravidelně učit. Doporučuji 20 minut denně. I když vás aplikace motivuje, studium je opravdu na vás
 • I když v aplikaci trénujete mluvení, doporučila bych studium s online jazyky doplnit ještě individuální konverzací, skype lekcí.

Stačí 30-45 minut, alespoň jedenkrát, dvakrát týdně. Mezi mými skype dospělými studenty jsou také ti, kteří online jazyky používají a musím říci, že jsem jejich výsledky pozitivně překvapena.      

Online jazyky jsou pro děti od nejútlejšího věku od 3 do 6 let, potom pro žáky 3, 4 a 5 třídy i dospělé.

Online jazyky nejsou ale jenom pro děti. Chcete online kurz angličtiny pro samouky, učit se pravidelně doma?  Klikněte na tento odkaz a vyzkoušejte všechny kurzy i úrovně zdarma. Učte se anglicky, německy, francouzsky nebo španělsky. Výběr je opravdu velký.

V době krize jsou online jazyky pro všechny děti na tento školní rok zdarma. Doporučuji i jazykovou přípravu pro maturanty. Příhlaste se zde

Všechny jazykové kurzy pro dospělé naleznete na tomto odkaze. Přihlaste se a vyzkoušejte si jazyk a všechny úrovně zdarma.

Na tomto odkaze je video, které jsem natočila. Jak se v kurzu pohybovat.

Jana Šandová
Lektorka jazyků. Miluji výuku a učení se jazyků. Ráda znalosti, které jsem jako učitel i student získala předávám ostatním, tak aby se i oni mohli efektivně učit. Můj příběh si přečtěte zde >> Autorka eBooků: 15+5 tipů jak se učit jazyky>> Myšlenkové mapy při výuce jazyků>> Angličtina nejen nacesty - více než 500 anglických frází nejen na cesty>>
Komentáře