Začínáme s tečkováním 

Online kurz pro ÚPLNÉ ZAČÁTEČNÍKY

Termíny kurzů pro rok 2022

14.1.2022 - 28.1.2022

11.2.2022 - 25.2.2022

11.3.2022 - 25.3.2022

 

Naučte se spolu se mnou z pohodlí domova relaxovat a odpočívat při tečkování mandal a obrazů.

 

Připojte se a pojďte si společně se mnou vytečkovat originální mandaly a tečkované obrázky

Co si společně vytvoříme a naučíme? Podívejte se na video. 

Vytvořila jsem pro vás online kurz
Začínáme s tečkováním

Jsem moc ráda, že jste tady. Mým velkým  přáním je, aby lidé byli kreativní, aby se naučili jednoduchou metodu dot painting.  I když si třeba nevěří, myslí si, že nejsou kreativní, neumí malovat a tvořit.  Tečkování je velmi jednoduché, nepotřebujete speciální talent, zvládne ho i úplný začátečník.

Vím, že jsou lidé v současné době unavení, potřebují si odpočinout, zpomalit, načerpat sílu, doplnit energii a zapomenout na shon všedního dne. K tomu je tečkování a tvorba mandal ideální. 

Proto ho mám tolik ráda a proto jsem připravila tento online kurz pro úplné začtátečníky.


Co na  vás v kurzu čeká? 

Dostanete přístup do členské sekce,  ve které na vás čekají tři moduly s návodnými videi a postupy. V online kurzu budete tečkovat společně se mnou po dobu tří týdnů. Půjdeme spolu pomalými, jednoduchými krůčky, zamilujete si tečkování, naučíte se volně tvořit a tečkovat mandaly. 

Začínáme všichni  8.10.2021.

První týden - začínáme s tečkováním 

 • Druhy teček
  Ukážeme si různé druhy teček a jejich kombinace. Díky různé kombinaci teček si můžete vytvořít jakékoliv dalši vlastní, originální kamínky.
 • Tečkovaná písanka

Naučím Vás pracovat s tečkovanou písankou, kterou získáte jako bonus k tomuto kurzu. Tečkovaná písanka obsahuje pracvoní listy, videa a manuály, s různými kombinacemi teček.

 • Čím tečkovat
  Ukážu vám tečkovadla, která k tečkování používám.
 • Barvy
  Doporučím vám barvy. Ve videu vám vysvětlím, které barvy používám. Poradím, kde tyto barvy nakoupit.
 • Vytečkujete si svůj první originální obrázek
  Vezmete si do rukou tečkovadla, barvy a vše si procvičíte při společném tvolném ečkování.

Druhý týden - trénujeme tečkování 

Tečkujeme vesmír. V tomto týdnu si procvičíme tečkování, různé druhy teček,  vytečkujeme si společně "vesmír". Při tomto tečkování je nádherně vidět, to co vždy říkám Tečkování je jedna technika, ale  má tolik možností.

Zde jsou vesmíry, které jsem vytečkovala já a účastnice minulých kurzu. Všechny byly začátečnice a nikdy  předtím netečkovaly.  

Třetí týden - tečkujeme malou mandalu

V tomto modulu si vytečkujete podle přesného návodu tečkovanou mandalu na destičku nebo plátno, 25x25cm. Naučíte se pracovat přesně podle návodu.

Na konci tohoto kurzu už vám nic nebrání pokračovat a tečkovat kamínky, větší mandaly. Získáte odvahu a jistotu, objevíte svou kreativitu.


Kdo jsem?

Jmenuji se Jana Šandová a jsem malířka a lektorka jazyků a tečkování. Učím  lidi nalézat a objevovat svou kreativitu v kurzech malování metodou dotpainting.  

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :). Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Nesmírně ráda také vedu  kurzy tečkování. Ukazuji lidem,  jak  být tvořiví. Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze.

Kurz tečkování je také ideálním dárkem PRO KREATIVNÍ DUŠI

 • Pokud tvoříte ráda vy, vaše maminka, dcera, vnučka , kolegyně nebo neteř

TVOŘENÍ METODOU DOTPAINTING

Udělejte si čas pro sebe a začněte tvořit tečkovací metodou

Zavřete oči a představte si, že máte čas sami pro sebe a relaxujte při tvoření malovaného kamínku.

Vytváříte nádherné dárky, obrázky pro své blízké a milované, doplňky a dekorace k sobě domu.

Soustředíte se sami na sebe a zapomenete na starosti všedních dní a zároveň trénujete svou trpělivost. 

Na tečkování nepotřebujete mít speciální talent ani nemusíte umět malovat a přesto vzniknou originální a osobité obrázky. 

Už jen hraní si s barvami a samotná příprava je nádhera. 

Každý si na tečkování najde, co opravdu potřebuje. 

Tečkování vám vnese radost do života, zlepší náladu, nejen při samotném malování, ale i při pouhém pohledu na obraz nebo kamínek.

Co budete potřebovat k tečkování

 • Barvy
  Maluji a tečkuji akrylovými barvami. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Na kurzu vám doporučím, které barvy se mi osvědčily. Objednat je můžeš v eshopu.
 • Tečkovadla
  Doporučím vám tečkovadla, která používám. Poradím, kde je nakoupit.
 • Čtvrtky, plátna nebo destičky
  malovat a tečkovat můžete na tvrdé čtvrtky, plátna nebo destičky

Abych vám tvoření maximálně ulehčila, připravila jsem pro vás 

STARTOVACÍ BALÍČEK

V start packu získáte najednou vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít v pohodlí domova tečkovat, tvořit mandaly metodou dot painting.

Co Start Pack obsahuje?

 • Sadu tečkovacích nástrojů v pětibarevném provedení, tzv. tečkovací pera
  S nimi vytvoříte různé druhy drobných teček.
 • Sadu 6 dřevěných tyček na tečkování
  Touto sadou vytvoříte velké tečky.
 • Sadu akrylových barev primo
  sadu šesti základních akrylových barev Primo . Tyto barvy jsou vhodné pro začátečníky, kteří chtějí začít tečkovat. Mají správnou konzistenci, takže je téměř nemusíte ředit. Můžete hned začít tečkovat. Sada obsahuje tyto základní barvy: červená, černá, bílá, zelená, žlutá a modrá. Další barvy si můžete dokoupit v eshopu
 • Dřevěnou destičku na malování
  Dřevěná deska ve velikosti 25x25cm, opatřená háčkem. Namalujete obraz a můžete okamžitě pověsit.

Tento kurz probíhá online. To znamená:

 • Dostanete přístup do členské sekce s video návody
  Kurz studujete z pohodlí domova. Po zaplacení kurzu získáte přístup do členské sekce s video návody. Jednotlivé moduly se vám budou otevírat postupně vždy v pátek. Začínáme společně 8.10.2021.Tvoříte a malujete svým tempem.
 • Pro samotné studium vám bude stačit...
  pouze počítač nebo telefon a připojení k wifi.
 • Budete si potřebovat pořídit...
  akrylové barvy, tečkovadla a čtvrtku nebo plátna. Vše jsem vám usnadnila, pokud si koupíte zároevň s kurzem startovací balíček.
 • I když budete studovat na dálku, nebudete na to sama
  Součástí kurzu je uzavřena facebook skupina Tečkování pro začátečníky. Tato skupina je určena pouze pro účastníky tohoto kurzu. Budete zde sdílet své pokroky, rady, inspiraci. Pravidelně jednou týdně na vás bude čektat společné online tečkovaní, v mmístnsti, kterou vytvtvřím. Máte tedy možnost na vše se zeptat mně nebo ostatních v kurzu.

FB skupina

Kurzy mi něčím připomínají dřívější setkávání lidí při draní peří.  Online kurz s návody je fajn,  ale nepřijdeřte ani o možnost setkávání, virtuální setkávání.  Zároveň s kurzem získáte přistup do uzavřené facebook skupiny.. Sdílíme zde své obrazy, tipy rady. V bezpečném  prostředí se navzájem inspirujeme a povzbuzujeme. 

Jaká je cena?

Můžete si koupit buď celý komplet, tedy Starrtovací balíček a  online kurz Začínáme s tečkováním nebo pouze online kurz.

Za sadu včetně poštovného,  neomezený přístup do online kurzu s výukovými videi, s podporou  a přístupem do  uzavřené facebook skupiny  zaplatíte

Pouze online kurz Tečkování pro začátečníky
990 Kč
- neomezený přístup do online kurzu tečkovaní pro úplné začátečníky - podporu v uzavřené facebook skupině. - tři online workshopy v uzavřené facebook skupině. Tyto workshopy budou probíhat ve čtvrtek od 19.00 do 20.30.

Kurz můžete darovat!

Udělejte radost manželce, dceři, babičce, tchýni, kolegyni.... Stačí mi napsat na j.san@post.cz a já vám na kurz vystavím dárkový poukaz a domluvíme si způsob úhrady.

Poukaz zasílám elektronicky ve formátu pdf na e-mailovou adresu. 

Pro koho je tečkování?  

Co o kurzech a dot paintingu říkají účastníci?  

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Ahoj Jani, dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé
JindraÚčastnice online kurzu tečkování
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda :)
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Udělejte si čas pro sebe a začněte tvořit tečkovací metodou

Díky tomuto online kurzu se naučíte dot painting techniku a vytvoříte si krásné malované obrazy, mandaly, kamínky. Při tvorbě si odpočinete a zažijete radost z tvorby. Obrazy můžete také obdarovat svou rodinu nebo přátele. Tvořit budete z pohodlí domova a v čase a tempu, které vám bude vyhovovat. Navíc dostanete přístup do facebookové sklupiny, kde můžete sdílet své obrázky, ptát se nebo získávat inspiraci. 

Tak neváhejte a vstupte do kurzu! 

Pouze online kurz Tečkování pro začátečníky
990 Kč
- neomezený přístup do online kurzu tečkovaní pro úplné začátečníky - podporu v uzavřené facebook skupině. - tři online workshopy v uzavřené facebook skupině. Tyto workshopy budou probíhat ve čtvrtek od 19.00 do 20.30.
 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás!