Tečkovaná písanka - pracovní listy a videa

Tečkovaná písanka - elektronická verze
290 Kč
po zaplacení Vám přijdou odkazy na pracovní listy a videa. Pracovní listy si vytisknete samy. Získáte podporu v uzavřené facebook skupině.
Tečkovaná písanka v tištěné podobě
490 Kč
Nemůlžete si písanku vytisknout sami? Nevadí. Po zaplacení Vám příjdou odkazy na pracovní listy a videa. Poštou Vám doporučeně zašlu pracovní listy a písanku. Získáte podporu v uzavřené facebook skupině.

Chcete začít tečkovat mandaly, kamínky, ale 

 • bojíte se tečkovat na plátno, destičku. Bojíte se, že je zkazíte
 • nevíte, jak to udělat, aby byly tečky rovnoměrné?

Nebo už tečkujete a 

 • tečky Vám ujiždějí. Mandala je nesymetrická?
 • nevíte, jak si správně namíchat barvu?
 • přemýšlíte nad kombinací barev?

Tyto problémy řeší na začátku milovníci teček a puntíků

A tak se zrodila tečkovaná písanka. Sada pracovních listů, návodů a videí  

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co přesně tato sada obsahuje?

Vše pro to, abyste si nanečisto natrénovali tečky a jejich kombinace. 

1) Pracovní listy pro trénink tečkování 

Jedná se o zalaminované pracovní listy, na kterých si vyzkoušíte:

 • Různé kombinace teček
 • Správné kladení tečkovadla a tečkovacího pera
 • Správnou konzistenci barev
 • Správné rozložení teček

Nezkazíte si plátno, desku na malování, ani kamínek. Vše si v pohodě natrénujete a potom pokračujete a tvoříte mandaly na plátna.  Už beze strachu, že je zkazíte. Získáte sebejistotu. 

Zalaminovaný pracovní list umyjete vlhkým ubrouskem a můžete trénovat donekonečna. Jako jsme trénovali mi v našem tečkovacím klubu. 

2) Tečkovaná písanka

Podle velmi jednoduchých návodů si na pracovním listě procvičíš různé kombinace teček. 

Písanka ti

 • různé kombinace teček
 • další mandaly už tvoříte volně, skládáním těchto teček

3) Výuková videa

Ve výukových videích vám krok za krokem ukážu, jak pracovat s písankou, s pracovními listy, jak trénovat a tečky prakticky kombinovat. 

TVOŘENÍ METODOU DOTPAINTING

Udělejte si čas pro sebe a začněte tvořit tečkovací metodou

Zavřete oči a představte si, že máte čas sami pro sebe a relaxujte při tvoření malovaného kamínku.

Vytváříte nádherné dárky, obrázky pro své blízké a milované, doplňky a dekorace k sobě domu.

Soustředíte se sami na sebe a zapomenete na starosti všedních dní a zároveň trénujete svou trpělivost. 

Na tečkování nepotřebujete mít speciální talent ani nemusíte umět malovat a přesto vzniknou originální a osobité obrázky. 

Už jen hraní si s barvami a samotná příprava je nádhera. 

Každý si na tečkování najde, co opravdu potřebuje. 

Tečkování vám vnese radost do života, zlepší náladu, nejen při samotném malování, ale i při pouhém pohledu na obraz nebo kamínek.

Co budete potřebovat k tečkování

 • Barvy
  Maluji a tečkuji akrylovými barvami. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Na kurzu vám doporučím, které barvy se mi osvědčily. Objednat je můžete v eshopu.
 • Tečkovadla
  Doporučím ti tečkovadla, která používám. Poradím, kde je nakoupit.
 • Dekorační předměty
  Nemusíte malovat jen na kamínky, podobně si můžete dotvořit i srdíčka nebo další dekorační předměty.

Tyto pracovní listy kombinují online a praktickou výuku. To znamená:

 • Poštou Vám zašlu pracovní listy
  S pracovními listy pracujete doma podle návodů a videí
 • Dostanete video návody
  Studujete z pohodlí domova. Po zaplacení získáte odkazy s video návody. Tvoříte a malujete svým tempem.
 • Pro samotné studium vám bude stačit...
  pouze počítač nebo telefon a připojení k wifi.
 • Budete si potřebovat pořídit...
  akrylové barvy, tečkovadla a kamínky nebo dekorační předměty. Vše si můžete koupit v našem e-shopu.
 • I když budete studovat na dálku, nebudete na to sama
  Pro všechny účastníky živých i online kurzů je vytvořena uzavřená facebook skupina - tečkovací klub. ↓ ↓ ↓

FB skupina

Kurzy mi něčím připomínají dřívější setkávání lidí při draní peří.  Online kurz s návody je fajn,  ale nepřijdeš ani o možnost setkávání, virtuální setkávání.  Zároveň s kurzem získáš přistup do uzavřené facebook skupiny. V této  skupině jsou účastníci online i živých kurzů. Sdílíme zde své obrazy, tipy rady. V bezpečném  prostředí se navzájem inspirujeme a povzbuzujeme. 

Jaká je cena?

Můžete si koupit buď pouze pracovní listy v elektronické podobě, nebo vytištěné pracovní listy, popřípadě pracovní listy s tečkovacími nástroje a sadou základních barev

Tečkovaná písanka - elektronická verze
290 Kč
po zaplacení Vám přijdou odkazy na pracovní listy a videa. Pracovní listy si vytisknete samy. Získáte podporu v uzavřené facebook skupině.
Tečkovaná písanka v tištěné podobě
490 Kč
po zaplacení Vám příjdou odkazy na pracovní listy a videa. Poštou Vám doporučeně zašlu pracovní listy a písanku. Získáte podporu v uzavřené facebook skupině.

Kurz můžete darovat!

Udělejte radost manželce, dceři, babičce, tchýni, kolegyni.... Stačí mi napsat na j.san@post.cz a já vám na kurz vystavím dárkový poukaz a domluvíme si způsob úhrady.

Poukaz zasílám elektronicky ve formátu pdf na e-mailovou adresu. 

Pro koho je tečkování?  

Co o kurzech a dot paintingu říkají účastníci?  

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Ahoj Jani, dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé
JindraÚčastnice online kurzu tečkování
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda :)
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Vytvořila jsem pro tebe online kurz
Tečkovaný kamínek

Mým velkým  přáním je, aby lidé byli kreativní, aby se naučili tuto jednoduchou metodu dot painting.  Ne všichni se ale mohou kurzů osobně účastnit, proto jsem připravila tento online mini kurz TEČKOVANÝ KAMÍNEK. V kurzu získáš přístup k výukovým videím a návodům, jak  tečkovat, abys mohla tvořit v pohodlí domova.  


Jmenuji se Jana Šandová a jsem malířka a lektorka. Učím  lidi nalézat a objevovat svou kreativitu v kurzech malování metodou dotpainting.  

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :). Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Nesmírně ráda také vedu  kurzy tečkování. Ukazuji lidem,  jak  být tvořiví. Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze.

 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás!