Připojte se a přijďte tečkovat a odpočinout si v Ratboři u Kolína při soukromém tvoření

Přijďte si odpočinout, uvolnit se a jednoduchou technikou dot painting vytvořit mandalu nebo obrázek

 • Nevyhovují vám termíny kurzů?
 • Chcete si zatečkovat, odpočinout si soukromě se svou kamarádkou, maminkou, dcerou nebo vnučkou?
 • Hledáte vhodný dárek pro někoho blízkého?

Přihlaste se na soukromý kurz tečkování

Někdo rád tvoří na kurzu, někdo má ráda soukromou hodinu. Individuální hodina je jiná, můžete přijít sami nebo s kamarádkou, sestrou, maminko, dcerou, dětmi. 

Kurz trvá také tři hodiny, cena je 2.200Kč, zahrnuje pomůcky a jedno plátno. Na hodině se domluvíme, dle potřeby, někdy jsou i v týdnu, individuálně. Atmosféra je trochu jiná než na kurzu, ale i tato tvorba je fajn.

I já osobně někdy ráda maluji  sama, ale i na  kurzu. 

 

Chcete kurz darovat? Objednejte si kurz a napiště mi zprávu. Ráda Vám pošlu dárkový certifikát.

Na kurzu si vytvoříme tečkovanou mandalu nebo obrázek

Když přijdou studenti na kurz, často tvrdí, že nemají talent, neumí kreslit a nejsou kreativní. A na konci kurzu si odnáší svůj vlastní, originální a nádherný obraz. Podívejte se na video a přesvědčte se sami.

Na kurzu si společně vytvoříme tečkovanou mandalu nebo obrázek. Povedu vás  krok za krokem. Domů si odnesete svůj vlastní, originální, hotový obrázek.   

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Dot painting - tečkované umění

Dot painting - tečkované umění je původně technika obyvatel Austrálie, Aboriginců. V současné době jí ale tvoří mnoho lidí na celém světě a obrázky a díla, která vznikají se od těch původních australských liší. Dot painting je technika při které nepotřebujete žádný talent, nepotřebujete umět malovat. Kladete pouze jednu tečku vedle druhé. Tečkami můžete vytvořit celé obrázky, mandaly, květy života nebo pouze obrázky tečkami pouze dotváříte.

Kdo jsem

Jmenuji se Jana Šandová vyučuji jazyky a také ráda tvořím. 

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma a mnohdy se cítí sami. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :).

Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze

Tečkování je skvělá technika, protože  

 • tečkování zvládne opravdu každý, i vy :)
  k tečkování není třeba žádný malířský ani umělecký talent. Tečkované obrázky zvládne opravdu každý, i ten, kdo má problémy nakreslit hranaté prasátko :)
 • báječně si při ní odpočinete
  je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, vzniknout tak nádherné obrazce, a v duši zavládne klid
 • jednoduše vytvoříte nádherné obrázky, dekorace domů nebo dárky pro své blízké

Vytvořte si svůj vlastní a originální, opravdový  obraz, dárek - tečkovanou mandalu

Tečkováním si jednoduše vytvoříte i obrázky, např. podobné těmto v galerii

Co vás na kurzu čeká? 

 • Dozvíte se čím vším lze tečkovat
  Doporučím Vám barvy, kterými malovat. Vyzkoušíte si různá "tečkovadla", některá dostanete domů, abyste mohli v tvoření pokračovat. Naučíte se několik málo druhů teček.
 • Namalujete - natečkujete si své vlastní plátno, obraz
  Toto setkání si spolu vytvoříme/vytečkujeme mandalu nebo jiný obrázek. Provedu vás krok za krokem celým procesem. Získáte inspiraci pro další tvorbu vlastních mandal a obrázků doma.
 • Odpočinete si

Na kurzu zažijete báječnou atmosféru

Co s sebou na kurz? 

 • Nemusíte si brát vůbec nic
  Na kurz si s sebou nemusíte brát vůbec nic, vše bude k dispozici. Můžete si vzít své vlastní plátno, pokud ho doma máte.
 • Dobrou náladu a chuť tvořit
  Určitě se bude hodit. Ale pokud si necháte dobrou náladu doma, nevadí, nálada je nakažlivá a určitě si tu dobrou spolu navzájem předáme :)
 • Další potřeby
  Na kurzu budete mít k dispozici barvy, kružítko, tečkovadla, barevné čtvrtky, šablony a jedno plátno. Za nákupní cenu si také můžete zakoupit další plátna, desky na malování. Máte svá vlastní plátna, kružítka, motivy, které byste si chtěli vytečkovat? Přineste si je s sebou.

Vyplňte svou emailovou adresu a já Vám zašlu veškeré potřebné informace.

 • Chcete se přihlásit na kurz
 • Chcete se naučit jednoduché techniku
 • Chcete tvořit, i když si o sobě myslíte, že neumíte malovat
 • Chcete si odpočinout
 • Chcete vytvořit vlastní a originální díla a dárky

Kdy a kde se kurz koná? 

 • Kdy se kurz koná?
  Individuální kurz se koná dle domluvy. Trvá cca tři hodiny. Přihlaste se a napište mi soukromou zprávu. Na termínu se domluvíme.
 • Kde se kurz koná?
  Kurz se koná v učebně, v mém malém ateliéru v Ratboři :) Ratboř je jen kousek od Kolína. Popřípadě mohu na kurz dojet i za vámi. V tomto případě mi prosím napište soukromou zprávu, cena kurzu bude jiná.
 • Jaká je cena kurzu?
  Celková cena za individuální kurz je 2.200 Kč pro jednoho nebo dva účastníky. Tato cena zahrnuje kurzovné pro dva účastníky, barvy, tečkovadla, pomůcky potřebné k tvoření a jedno plátno. Na kurzu si můžete zakoupit za nákupní cenu další plátna nebo desky na malování nebo můžete malovat na vlastní přinesená plátna, popř můžete malovat a tvořit na čtvrtky, které budou na místě k dispozici zdarma.

Co o kurzu říkají účastníci? 

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Milá Jano, v sobotu na kurzu to bylo super, moc se mi to líbilo a líbí! Byla jsem už na jednom kurzu malování, ale bylo to o něčem jiném. Malovat - to jsem bohužel darem nedostala, ale tahle metoda - to zvládnu a jsem nadšená, Nicméně jsem se dívala na svoje minulé "kresby" a uvědomila jsem si, že tam mám většinou spoustu koleček a puntíků!!!😀. Tak tohle je asi ta správná TEČKA. A úžasné soustředění a tím i meditace. A potěšení Takže ještě jednou díky - jsem ta nejstarší účastnice kurzu, ale nadšená! Krásný den Helena Sobotková
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda :)

Vaše dotazy

Je kurz i pro děti?

Já sama mám dvě děti. Starší syn, kterému je nyní 15 nikdy netečkoval. Mladší syn, kterému je nyní deset let, se mnou tečkuje rád. Záleží tedy více na tom, jestli máte doma dítko, které je tvořivé, které rádo tvoří. Pokud se na kurz přihlásíte i s dítětem, napište mi prosím soukromou zprávu a věk dítěte.

Neumím vůbec kreslit, nemám fantazii. Mohu se přesto přihlásit na kurz?

Ano. Přihlaste se na kurz. To, že neumíte kreslit vůbec nevadí. Tečkování je jak pro ty, kteří jsou tvořiví, tak pro úplné laiky. Na kurzu si ukážeme techniku, druhy tečkování a můžete potom tečkovat i s pomocí předlohy, nebo Vám poradím, pomohu.
Online kurz tečkovaná mandala
 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás! 

Jana Šandová