Kreativní sada Malovaný kamínek s online  kurzem

Kupte si  buď celý komplet, tedy tvořivou sadu a online kurz tečkovaný kamínek nebo pouze online kurz

Za sadu včetně poštovného,  neomezený přístup do online kurzu s výukovými videi.

Pouze online kurz malovaný kamínek
660 Kč
- neomezený přístup do online kurzu tečkovaný kamínek s návody a videi, jak si vytvořit své vlastní tečkované kamínky, mandaly. - podporu v uzavřené facebook skupině.
Pouze kreativní sada Malovaný kamínek
800 Kč
Získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít tvořit tečkované kamínky a mandaly.Tato sada obsahuje: Sadu tečkovacích nástrojů, sadu akrylových barev, 2 odlitky kamínků z keramické sádry.
 • Video návody na 4 tečkované kamínky
 • Video návody jak si připravit barvy, různé kombinace teček
 • Přístup do tečkovacího klubu
  Přístup do naší facebook skupiny - Tečkovacího klubu
 • Bonus - Tečkovanou písanku
  Jako bonus získáte odkazy na pracovní listy, tečkovanou písanku a videa a s návody, jak s písankou pracovat . Natrénujete si kombinaci různých teček, správnou symetrii pro tečkování kamínků i mandal.

IDEÁLNÍ  DÁREK PRO KREATIVNÍ DUŠI

 • Tvoříte ráda vy, vaše maminka, dcera, vnučka , kolegyně nebo neteř?
 • Hledáte ideální, kreativní dárek?

Připravila jsem pro vás kreativní sadu pro pro tvoření malovaného kamínku.

TVOŘENÍ METODOU DOTPAINTING

Udělejte si čas pro sebe a začněte tvořit tečkovací metodou

Zavřete oči a představte si, že máte čas sami pro sebe a relaxujte při tvoření malovaného kamínku.

Vytváříte nádherné dárky, obrázky pro své blízké a milované, doplňky a dekorace k sobě domu.

Soustředíte se sami na sebe a zapomenete na starosti všedních dní a zároveň trénujete svou trpělivost. 

Na tečkování nepotřebujete mít speciální talent ani nemusíte umět malovat a přesto vzniknou originální a osobité obrázky. 

Už jen hraní si s barvami a samotná příprava je nádhera. 

Každý si na tečkování najde, co opravdu potřebuje. 

Tečkování vám vnese radost do života, zlepší náladu, nejen při samotném malování, ale i při pouhém pohledu na obraz nebo kamínek.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Co tato sada obsahuje?

Je to startovací sada, která obsahuje vše pro to, abyste mohli okamžitě začít tečkovat, tvořit tečkované kamínky, mandaly metodou dotpainting, neboli tečkováním.

 • Sadu tečkovacích nástrojů v pětibarevném provedení, tzv. tečkovací pera
  S nimi vytvoříte různé druhy drobných teček.
 • Sadu 7 dřevěných tyček na tečkování
  Touto sadou vytvoříte velké tečky.
 • Sadu kvalitních akrylových barev primo
  Tyto barvy jsou vhodné pro začátečníky, kteří chtějí začít tečkovat. Tvořit metodou dotpainting. Sada obsahuje čtrnáct nádherných barev
 • Dva odlitky kamínků
  Kamínky jsou vytvořené z keramické sádry. Mají ideální tvar. Uprostřed kamínku je prakticky vyznačený střed. Kamínek je vhodný k dotvoření metodou dot painting, tečkování mandal, ubrouskovou metodou.
 • Online kurz tečkovaný kamínek
 • A malé překvapení

Naučte se malovat tečkované kamínky krok za krokem v pohodlí domova v Online kurzu tečkovaný kamínek

Co na  vás v kurzu čeká? 

 • Naučíte se, jak si vytvořit svůj vlastní originální tečkovaný kamínek
 • Půjdeme spolu krok za krokem. Podle návodu  si  vytvoříte tečkované kamínky. Krásné dekorace do zahrady nebo domů nebo pro své blízké.
 • Báječný relax a odpočinek. Je skvělé vzít do ruky štětec nebo jiný nástroj a klást jednu tečku vedle druhé, dokonale vypneš hlavu a zrelaxuješ.

V tomto kurzu se můžete těšit na

 • Druhy teček
  Ukážeme si různé druhy teček a jejich kombinace. Díky různé kombinaci teček si můžete vytvořít jakékoliv dalši vlastní, originální kamínky
 • Čím tečkovat
  Ukážu vám tečkovadla, která k tečkování používám.
 • Barvy
  Doporučím vám barvy. Ve videu vám vysvětlím, které barvy používám. Poradím, kde tyto barvy nakoupit.
 • Své vlastnoručně namalované kamínky.
  Podle návodu si vytvoříš čtyři krásné originální tečkované kamínky. Půjdeme krok za krokem

Co budete potřebovat k tečkování

 • Kamínky :)
  Kamínky si můžete přivést z dovolené. Dají se také koupit v různých zahradních centrech. Já maluji na odlitky kamínků z keramické hmoty.
 • Barvy
  Maluji a tečkuji akrylovými barvami. Vyzkoušela jsem jich mnoho. Na kurzu vám doporučím, které barvy se mi osvědčily. Objednat je můžeš v eshopu.
 • Tečkovadla
  Doporučím ti tečkovadla, která používám. Poradím, kde je nakoupit.
 • Dekorační předměty
  Nemusíte malovat jen na kamínky, podobně si můžete dotvořit i srdíčka nebo další dekorační předměty.

Abych ti to maximálně ulehčila, připravila jsem pro tebe 

 KREATIVNÍ BALÍČEK

V kreativním balíčku získáte najednou vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít v pohodlí domova tečkovat kamínky metodou dot painting.

Tento kurz probíhá online. To znamená:

 • Dostanete přístup do členské sekce s video návody
  Kurz studujete z pohodlí domova. Po zaplacení kurzu získáte neomezený přístup do členské sekce s video návody. Tvoříte a malujete svým tempem.
 • Pro samotné studium vám bude stačit...
  pouze počítač nebo telefon a připojení k wifi.
 • Budete si potřebovat pořídit...
  akrylové barvy, tečkovadla a kamínky nebo dekorační předměty. Vše jsem vám usnadnila, pokud si koupíte zároevň s kurzem kreativní sadu.
 • I když budete studovat na dálku, nebudete na to sama
  Pro všechny účastníky živých i online kurzů je vytvořena uzavřená facebook skupina - tečkovací klub. ↓ ↓ ↓

Jaká je cena?

Můžete si koupit buď celý komplet, tedy tvořivou sadu a online kurz tečkovaný kamínek, nebo  kreativní sadu a online kurz tečkovaný kamínek

Za sadu včetně poštovného,  neomezený přístup do online kurzu s výukovými videi zaplatíte

Pouze online kurz malovaný kamínek
660 Kč
- neomezený přístup do online kurzu tečkovaný kamínek s návody a videi, jak si vytvořit své vlastní tečkované kamínky, mandaly. - podporu v uzavřené facebook skupině.
Pouze kreativní sada Malovaný kamínek
800 Kč
Získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít tvořit tečkované kamínky a mandaly.Tato sada obsahuje: Sadu tečkovacích nástrojů, sadu akrylových barev, 2 odlitky kamínků z keramické sádry.

Kurz můžete darovat!

Udělejte radost manželce, dceři, babičce, tchýni, kolegyni.... Stačí mi napsat na j.san@post.cz a já vám na kurz vystavím dárkový poukaz a domluvíme si způsob úhrady.

Poukaz zasílám elektronicky ve formátu pdf na e-mailovou adresu. A email pro online kurz zpřístupním na datum, na které se domluvíme. Například 24.12. :)

Pro koho je tečkování?  

Co o kurzech a dot paintingu říkají účastníci?  

Děkuji moc za včerejší krásné tvořivé dopoledne. Jsem nesmírně ráda, že jsme se sešli, tvoření si užili. Vždycky děkuji, že se setkávám s tolika zajímavými a inspirativními lidmi, např. při učení a včera při tvoření to bylo úplně stejné. Je zajímavé, že stejnou „metodou" vzniknou pokaždé jiná díla.
Já, po jednom z proběhlých kurzů
Ahoj Jani, dnes jsem podruhé tečkovala a opět jsem zažila ten samý pocit jako poprvé. Už když si připravuji všechny štětečky, barvy, pomůcky na tečkování jsem nadšená. Hrozně se těším a cítím velké uvolnění. Připadá mi, že se najednou ocitnu úplně v jiném světě a všechny starosti z hlavy mizí. Je to zážitek, který jsem ještě nikdy nezažila. Obrovský relax. Při tvoření vnímám obrázek jako možnost vyjádřit svoje pocity, vybírám si barvy, které mi ladí a cítím nekonečnou svobodu. Jani, děkuji za Tvoje vedení, je skvělé
JindraÚčastnice online kurzu tečkování
Milá Jani, děkuji za krásné dopoledne v sobotu. Jsem moc ráda, že jsem našla někoho, kdo tvoří podobně jako já, i když tolik jako ty jsem ještě nevytvořila. Malovat neumím, ale techniky jsou pro mne velkým relaxem. Já jsem na kurzu byla spokojená moc. Sešla se skupina stejně naladěných lidí a o tom to je, co lidi spojuje.
Stáňa, účastnice kurzu
Ahoj Jani, ještě nemám nakoupeno dostatečné množství barev, ale už jsem to nevydržela a musela jsem něco "vytvořit". Výsledek posílám v příloze. Koupila jsem si matný lak a není to ono, s tím lesklým to vypadá lépe. A nebo jsem to špatně nastříkala.:-) Ty mé tečky ještě zdaleka nejsou takové, jaké by měly být, možná ani nikdy nebudou, ale to nevadí, opět jsem zažila pár hodin radosti a to je to hlavní, tedy alespoň pro mne.:-) Ještě jednou děkuji, žes mi ukázala jak na to a přeji krásné a tvůrčí dny, Jana.
Já dodávám, že obrázek je nádherný, a za tyto obrázky i dopisy jsem nesmírně ráda :)
Málokdy jsem spokojená s tím, co sama rukama vytvořím 😏, ale dnes mám fakt radost. Krásně strávený čas na kurzu dot painting, aneb tečkování u Jany. Za světla je obraz ještě hezčí 😍. Jdu mu u nás doma najít místo ❤️. Děkuji Jana San, moc jsme si to s Naty užily a vidím že moji éru lapačů snů teď vystřídají tečkované obrazy 😀. Začalo to před pár lety korálky díky Gabriela, pak jsem chvíli jela na kytičkách z organzy jako brož, na čelenku atd, pak malování na tašky a po nich zmíněné lapače. Příští meta je drhání aneb macramé 😍. Dělá mi to velkou radost a vidím jak se dají posouvat ty hranice toho, že jsme nebo nejsme na něco šikovní a někdo nám to vtloukl do hlavy 🙄. Navíc se tak učím, že perfektní to být nemusí a taky není, ale dělá mi to radost a o to tu jde 🤩
Štěpánka Čápová

Vytvořila jsem pro tebe online kurz
Tečkovaný kamínek

Mým velkým  přáním je, aby lidé byli kreativní, aby se naučili tuto jednoduchou metodu dot painting.  Ne všichni se ale mohou kurzů osobně účastnit, proto jsem připravila tento online mini kurz TEČKOVANÝ KAMÍNEK. V kurzu získáš přístup k výukovým videím a návodům, jak  tečkovat, abys mohla tvořit v pohodlí domova.  


Jmenuji se Jana Šandová a jsem malířka a lektorka. Učím  lidi nalézat a objevovat svou kreativitu v kurzech malování metodou dotpainting.  

Při výuce jazyků a tvorbě svých projektů se setkávám s mnoha zajímavými lidmi. Cítím, že jsou v dnešní době lidé často přetíženi, jsou zaměřeni na výkon, výsledky, podávání 100% výkonu v práci i doma. Upřímně i já jsem někdy upracovaná :). I když mám svou práci nesmírně ráda, mám potřebu mít  vše zorganizované doma i v pracovním světě.

Pro vyrovnání polarit a relaxaci si ráda tvořím, navštěvuji různé kurzy a učím se  nové techniky. Já se vlastně moc ráda a pořád něco učím :). Tvorba mne nesmírně naplňuje, uklidňuje, je pro mne relaxací a meditací zároveň.

Nesmírně ráda také vedu  kurzy tečkování. Ukazuji lidem,  jak  být tvořiví. Ukázky z kurzů, z tvorby mých studentů i mé vlastní naleznete na tomto odkaze.

Udělej si čas pro sebe a začni tvořit tečkovací metodou

Díky tomuto online kurzu se naučíš dot painting techniku a vytvoříš si krásné malované kamínky. Při tvorbě si odpočineš a zažiješ radost z tvorby. Můžeš jimi také obdarovat svou rodinu nebo přátele. Tvořit budeš z pohodlí domova a v čase a tempu, které ti bude vyhovovat. Navíc dostaneš přístup do facebookové sklupiny, kde můžeš sdílet své obrázky, ptát se nebo získávat inspiraci. 

Tak neváhej a vstup do kurzu! 

Pouze online kurz malovaný kamínek
660 Kč
Získáte doživotní přístup do online kurzu tečkovaný kamínek s návody a videi, jak si vytvořit své vlastní tečkované kamínky, mandaly. Podporu v uzavřené facebook skupině.
Pouze kreativní sada Malovaný kamínek
800 Kč
Získáte vše, co potřebujete k tomu, abyste mohli začít tvořit tečkované kamínky a mandaly.Tato sada obsahuje: Sadu tečkovacích nástrojů, sadu akrylových barev, 2 odlitky kamínků z keramické sádry.
 • Chcete se na něco zeptat?
 • Není vám něco jasné?
 • Chcete se poradit?
 • Chcete uspořádat kurz u Vás doma, ve škole, družině, v rodinném centru?
 • Chcete team building ve Vaší firmě? 

Pište mi na e-mail j.san@post.cz, jsem tu pro vás!